Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Vienintelis, kuris tave palaiko, yra tavo stuburas.

Labai dažnai į mane kreipiasi žmonės, išbandę bene visus įmanomus pasveikimo ir nugaros skausmų įveikimo būdus. Aš nesu medicinos gydytojas ir matau, kad daugelis besikreipiančių žmonių į mane žiūri kaip į paskutinį šansą (o gal padės?) prieš galutinai numojant ranka į sveikatos problemas. Tokie žmonės dažniausiai ateina ir pasilieka ilgam. Vos po keleto treniruočių jie pajunta, kad kūnas pradeda keistis, atsiranda judėjimo be skausmo džiaugsmas ir suvokimas, jog galima gyventi be skausmo.

Net ir turintiems skausminius sindromus galiu individualiai parinkti pratimus, kuriuos galima laisvai atlikti. Mano vedamos treniruotės nėra gydymas, sportas ar raumenų auginimas. Tai sutrumpėjusių, pertemptų ir/ar silpnų raumenų darbingumo atstatymas, tai reabilitacinė mankšta

Taigi apie raumenų funkcijos atstatymo metodiką.

Darbas pradedamas po individualaus raumenų testavimo ir Jūsų organizmo galimybių įvertinimo. Jūs atliekate specialius pratimus iš individualiai Jums sukurtos programos, kurios metu visą laiką esate stebimas, siekiant kad pratimai būtų atliekami taisyklingai ir pasiektume laukiamo efekto. Savo buvimu šalia padėsiu Jums ne tik taisyklingai atlikti pratimus, bet ir įveikti save, savo baimes bei tingumą.

Šios metodikos išskirtinumas tas, kad dauguma pratimų yra atliekami antigravitacijos-nesvarumo būklėje, kai kurių daktaro Bubnovskio pratimų algoritmų naudojimas. Atlikdami pratimus nesudarote spaudimo probleminėje zonoje, tačiau tuo pat metu aktyvuojate raumenis ir priverčiate juos funkcionuoti. Tokiu būdu jiems grąžinamas darbingumas ir sveikata. Ši metodika leidžia įveiklinti daugelį raumenų ir grandinių grupių, o svarbiausia, pradeda dirbti gilieji kūno raumenys.

Ar galima praktikuoti reabilitacinę mankštą, kai diagnozuota JUOSMENS SRITIES STUBURO IŠVARŽA? Tai vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų. Čia yra atsakymas.  Savo darbe tai pat naudoju “Suvokimo per judėjimą” metodą.

Esant poreikiui, treniruotės vyksta bendradarbiaujant su gydytoju-reabilitologu ir/ar masažo specialistu tam, kad būtų gaunama maksimali visokeriopa nauda.

***Primenu, prieš pradedant užsiėmimus, rekomenduoju pasitarti su savo gydytoju.