Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
     
Norėdami užsirašyti į reabilitacinio fitneso -Kinezio treniruotės, Jūs turėtumėte paskambinti man ir aptarti visas smulkmenas. Susirašinėjimo norėčiau išvengti, kadangi tai užima daug brangaus laiko, kurį galėčiau skirti Jums.  Minimali vieno kurso trukmė norint pagerinti Jūsų organizmo būklę  yra vienas mėnuo.
Idealiausiu atveju treniruotės turi vykti 2 kartus per savaitę po 1-1.5val.  Esant būtinybei kursas pratęsiamas arba kartojamas.
Šiai dienai mano paslaugų kaina -160 -190 eu. už mėnesio užsiėmimų kursą. Kai kuriais atvejais, sąlygas aptariame papildomai.
Mano tikslas dirbant su Jumis, išmokyti Jus gyventi be nugaros, raumenų skausmo, sustiprinti kūną, pasistengti ištaisyti kūno disbalansą, kad net pabaigus treniruočių kursą, žinotumėte, kokius pratimus reikia atlikti ir kaip dirbti su savo kūnu.
Reabilitacinio fitneso treniruotės vyksta Reabilitacinio fitneso studijoje, kurioje yra visą mums reikalingą įrangą. 
Pirmojo susitikimo metu aš tikrinu Jūsų organizmo galimybes, paaiškinu visą metodikos esmę, testuoju raumenis bei pravedu bandomąją treniruotę, po kurios Jūs turite priimti sprendimą dėl tolimesnių užsiėmimų.
Visų treniruočių metu būsiu su Jumis. Aš stebiu Jūsų būklę, mokau, padedu, palaikau, įkvepiu. Kiekvieno užsiėmimo metu sudarau atskirą programą, skirtą būtent Jums, atsižvelgiant į Jūsų galimybes ir padarytą pažangą.
Tai, ką mes darome, nėra tiesiog įprastos fitneso treniruotės salėje. Mūsų užsiėmimai yra kiek kitokio pobūdžio. Tai darbas naudojant specialius algoritmus ir metodikas, pasitelkiant mums reikalingus treniruoklius ir pratimus. Mūsų darbas duos rezultatus tik tuo atveju, jeigu laikysitės visų nurodymų. Esant  būtinybei užsiėmimai vyksta bendradarbiaujant su gydytoju- kineziterapeutu ir masažo specialistų ir tada gaunama dviguba nauda. 
Man atrodo pamėginti verta. O Jums?
Primenu, prieš pradedant užsiėmimus, rekomenduoju pasitarti su savo gydytoju.