Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Vienintelis, kuris tave palaiko, yra tavo stuburas.

Norėdami užsirašyti į reabilitacinės mankštos treniruotes, paskambinkite man +370 67510747 ir aptarsime visas smulkmenas. Susirašinėjimo norėčiau išvengti, kadangi tai užima daug brangaus laiko, kurį galėčiau skirti Jums.
Minimali vieno kurso trukmė norint pagerinti Jūsų sveikatos būklę yra vienas mėnuo. Idealiu atveju treniruotės turi vykti 2-3 kartus per savaitę po 1-1.5val. Esant būtinybei kursas pratęsiamas arba kartojamas.
Priklausomai nuo problemos ir pageidavimų, galimi ir įvairūs užsiėmimų variantai – nuo individualių užsiėmimų iki užsiėmimų mini grupėse. Šiai dienai mano paslaugų kaina - 15-35 Eur /užsiėmimas (1-3 žm.) 
Mano tikslas dirbant su Jumis – išmokyti Jus gyventi be nugaros, raumenų skausmo, sustiprinti kūną,  kad net baigę treniruočių kursą, žinotumėte, kokius pratimus reikia atlikti ir kaip dirbti su savo kūnu.
Reabilitacinės mankštos treniruotės vyksta studijoje, kurioje yra visa treniruotėms reikiama įranga. Pirmojo susitikimo metu aš tikrinu Jūsų organizmo galimybes, paaiškinu visą metodikos esmę, testuoju raumenis bei pravedu bandomąją treniruotę, po kurios Jūs turite priimti sprendimą dėl tolimesnių užsiėmimų. Visų treniruočių metu būsiu su Jumis. Stebėsiu Jūsų būklę, mokysiu, padėsiu, palaikysiu, motyvuosiu. Kiekvienai treniruotei sudarysiu atskirą konkrečiai Jums skirtą programą atsižvelgdamas į siekiamą rezultatą ir vertindamas Jūsų sveikatos būklę, galimybes bei padarytą pažangą.
Tai, ką mes darysime, nebus tiesiog įprastos treniruotės sporto salėje. Mūsų treniruotės bus kiek kitokio pobūdžio. Tai bus darbas naudojant specialius algoritmus ir metodikas, pasitelkiant mums reikalingus treniruoklius ir pratimus. Mūsų darbas duos rezultatus tik tuo atveju, jeigu laikysitės visų nurodymų. Esant būtinybei užsiėmimai vyks bendradarbiaujant su gydytoju-reabilitologu ir/ar masažo specialistu tam, kad būtų gaunama maksimali visokeriopa nauda. Man atrodo, pamėginti verta. O Jums?
Primenu, prieš pradedant užsiėmimus, rekomenduoju pasitarti su savo gydytoju.