Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
     
  Norėdami užsirašyti į reabilitacinio fitneso atstatymo treniruotes, Jūs turėtumėte paskambinti man ir aptarti visas smulkmenas. Susirašinėjimo norėčiau išvengti, kadangi tai užima daug brangaus laiko, kurį galėčiau skirti Jums.  Vieno kurso trukmė norint pagerinti Jūsų organizmo būklę - 12 užsiėmimų-treniruočių (arba periodiškai, pagal atskirą susitarimą)
Esant būtinybei kursas pratęsiamas arba kartojamas. Idealiausiu atveju treniruotės turi vykti 3 kartus per savaitę po 1-1.5val. 
Mano tikslas dirbant su Jumis, išmokyti Jus gyventi be nugaros, raumenų skausmo, pasistengti ištaisyti kūno disbalansą, kad net pabaigus treniruočių kursą, žinotumėte, kokius pratimus reikia atlikti ir kaip dirbti su savo kūnu.
Reabilitacinio fitneso treniruotės vyksta Reabilitacinio fitneso studijoje, kurioje yra visi mums reikalingi treniruokliai. 
Pirmojo susitikimo metu aš paaiškinu visą metodikos esmę, tikrinu Jūsų organizmo galimybes, testuoju raumenis bei pravedu bandomąją treniruotę, po kurios Jūs turite priimti sprendimą dėl tolimesnių užsiėmimų.
Visų treniruočių metu būsiu su Jumis. Aš stebiu Jūsų būklę, mokau, padedu, palaikau, įkvepiu. Kiekvieno seanso metu sudarau atskirą programą, skirtą būtent Jums, atsižvelgiant į Jūsų galimybes ir padarytą pažangą.
Šiai dienai mano paslaugų kaina - 25 eurai už vienkartinį užsiėmimą-treniruotę-konsultacija, arba abonementas 160 eu už mėnesio užsiėmimų kursą (max 12 užsiėmimų). Kai kuriais atvejais, sąlygas aptariame papildomai.
Tai, ką mes darome, nėra tiesiog įprastos fitneso treniruotės salėje. . Mūsų užsiėmimai yra kiek kitokio pobūdžio. Tai darbas naudojant specialius algoritmus ir metodikas, pasitelkiant mums reikalingus treniruoklius ir pratimus. Mūsų darbas duos rezultatus tik tuo atveju, jeigu laikysitės visų nurodymų. 
Man atrodo pamėginti verta. O Jums?
Primenu, prieš pradedant užsiėmimus, rekomenduoju pasitarti su savo gydytoju.